vidguk1

Зоряна та Ярослав

22 травня 2016р., ресторан “Villa Park”, м. Івано-Франківськ

Дорога наша Танічка!

Ми справді дуже раді, що обрали саме Вас провести наше свято. Ви найкраща!

Привітна, відкрита, дуже щира та дотепна, просто мегакласнюча і крута. Без перебільшення талановита і професійна людина, яка не марнує свого таланту, але дарує його людям!

Щиро дякуємо за Вашу енергію, якою ви зяряджали усіх, за чудові пісні, від яких мурашки йдуть по шкірі та за щирість слів, які будуть завжди в нашому серці. Ви справжня чарівниця, яка допомогла насолоджуватись нам нашим весіллям. Ми отримали дуже багато компліментів і вдячності від гостей та море власного задоволення. Бажаємо успіху, процвітання в роботі, здоров’ячка, самих добрих та позитивних клієнтів!

З великою подякою і самими теплими спогадами – молодесенька сім’я Ганущак Ярослав & Зоряна.

P.S. Думаємо в майбутньому, ще раз відсвяткувати, але вже ювілей весілля, разом з Вами.

Марія та Віталій
1 серпня 2015р., ресторан «Прованс»

Таня, величезне спасибі за чудову атмосферу, яку ти створила на нашому весіллі! Дуже багато позитиву і вражень. З тобою весело і комфортно, тільки найкращі емоції ти приносила! Дякуємо за те, що створила свято, яке запам»ятається нам на все життя!

vidg3
vidg2

Оксана і Андрій
24 січня 2016р., ресторан «Палац Ярослав», м. Тисмениця

Дорога Таня! Щиро дякуємо Вам за таке чудове проведення нашого весілля, за веселі конкурси та щирі слова. Ви справились на всіх 1000%…Продовжуйте і надалі радувати людей своїм талантом. Удачі Вам і професійного розвитку.
Дякуємо! Будемо всім рекомендувати, ви найкраща ведуча!!!

Ви можете залишити свій відгук, скориставшись контактною формою

Ваш email (обов'язково)

Ваш лист